I sada

Marionetino Královská sada I
109,00

Marionetino Královská sada I

Marionetino Královská sada I Sada čtyř pohádkových postav patří k vyprávění různých pohádek, odehrávajících se na hradech. Tyto postavičky přichází za dětmi jako figurky krásných barev bez tyček, které se dobře drží v ruce. S těmito figurkami mohou starší děti nebo dospěláci, vypravovat těm menším dětem jednu z klasických pohádek. Materiálem pro…

Koupelnová sada I love
532,50

Koupelnová sada I love

Chceš vkusně a elegantně vyjádřit, že máš něco rád, že to prostě miluješ? Geniální a historií prověřený motiv I love je tu pro tebe, tak popusť uzdu svému kreativnímu já! Víš jak, když miluješ, není co řešit, ať už je to Justin, mandle v čokoládě, Londýn nebo běhání.... Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit…

Koupelnová sada I am magical
560,50

Koupelnová sada I am magical

Pro neobyčejných, přímo kouzelných lidí jsme vytvořili originální motiv. Tento speciální jednorožec není vhodný pro děti, ale pro lidi se správným smyslem pro humor, který na svět pohlížejí s nadhledem. Staňte se magickými i vy a vytvořte si hrnek, tašku, či mikinu s naším pohádkovým motivem.. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na…

Koupelnová sada I don't care
560,50

Koupelnová sada I don't care

Jsi flegmouš a je ti všechno buřt? Potom je tento minimalistký motiv přesně pro tebe. Hodí se úplně na všechno, ale nejvíce vynikne na tričku, polštáři nebo třeba krytu na mobil. . Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Koupelnová sada I love you
560,50

Koupelnová sada I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Koupelnová sada I love wine
560,50

Koupelnová sada I love wine

Někdo rád s vínem vaří a někdo ho prostě rád pije. Prozraď se tričkem a ukaž, že vaření bez vína prostě nemá ten správný šmak.. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Koupelnová sada I Love Amsterdam
560,50

Koupelnová sada I Love Amsterdam

Amsterdam, hříšné město, v němž místo kyslíku dýcháte marihuanu. Pro všechny, co chtějí tomuto výjimečnému městu vzdát hold, jsme připravili tento originální design, který skvěle padne na trička, mikiny, hrníčky a další dárky!. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Urtekram Dárková sada Levandule I
337,00

Urtekram Dárková sada Levandule I

Dárková sada Urtekram s jemnou přírodní péčí levandulového šampónu a kondicionéru pro vitální a zdravý vzhled všech typů vlasů. Urtekram Šampon levandule 250ml - Jemná přírodní péče s výtažky z aloe vera a kokosového oleje pro hloubkovou hydrataci a svěží vůni vlasů s extrakty levandule i pro velmi citlivou vlasovou pokožku. Urtekram Kondicionér…

Koupelnová sada I Love Paris
560,50

Koupelnová sada I Love Paris

Romantická krásná a vznešená Paříž - město zamilovaných. Nechejte s ní potisknout originální dárek pro Vaši lásku.. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Koupelnová sada I Love Chocolate
560,50

Koupelnová sada I Love Chocolate

I Love Chocolate, pro všechny milovníky čokolády. Navrhněte si hrníček s tímto potiskem a vychutnejte si z něj svoji horkou čokoládu.. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky).

Autokoberečky - přední sada I love
690,00

Autokoberečky - přední sada I love

Chceš vkusně a elegantně vyjádřit, že máš něco rád, že to prostě miluješ? Geniální a historií prověřený motiv I love je tu pro tebe, tak popusť uzdu svému kreativnímu já! Víš jak, když miluješ, není co řešit, ať už je to Justin, mandle v čokoládě, Londýn nebo běhání.... Přední autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým…

Autokoberečky - zadní sada I love
590,00

Autokoberečky - zadní sada I love

Chceš vkusně a elegantně vyjádřit, že máš něco rád, že to prostě miluješ? Geniální a historií prověřený motiv I love je tu pro tebe, tak popusť uzdu svému kreativnímu já! Víš jak, když miluješ, není co řešit, ať už je to Justin, mandle v čokoládě, Londýn nebo běhání.... Zadní autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým…

Autokoberečky - přední sada I Love Paris
690,00

Autokoberečky - přední sada I Love Paris

Romantická krásná a vznešená Paříž - město zamilovaných. Nechejte s ní potisknout originální dárek pro Vaši lásku.. Přední autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým doplňkem pro váš vůz. V sadě 2ks o rozměrech 44x63cm a tloušťce 3mm. V nabídce také přední autokoberečky.

Autokoberečky - zadní sada I Love Paris
590,00

Autokoberečky - zadní sada I Love Paris

Romantická krásná a vznešená Paříž - město zamilovaných. Nechejte s ní potisknout originální dárek pro Vaši lásku.. Zadní autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým doplňkem pro váš vůz. V sadě 2ks o rozměrech 30x44cm a tloušťce 3mm. V nabídce také přední autokoberečky.

Autokoberečky - zadní sada I love wine
590,00

Autokoberečky - zadní sada I love wine

Někdo rád s vínem vaří a někdo ho prostě rád pije. Prozraď se tričkem a ukaž, že vaření bez vína prostě nemá ten správný šmak.. Zadní autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým doplňkem pro váš vůz. V sadě 2ks o rozměrech 30x44cm a tloušťce 3mm. V nabídce také přední autokoberečky.