Safari Ltd. Zvířata ze ZOO (5 ks)
1 499,00

Safari Ltd. Zvířata ze ZOO (5 ks)

Balíček zvířátek ze ZOO od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Hrocha, Žirafu síťovanou, Slona afrického, Zebru a Gorilu nížinnou, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

SAFARI Ltd. Zvířata ze severu (3 ks)
507,00

SAFARI Ltd. Zvířata ze severu (3 ks)

Balíček Zvířata ze severu od firmy Safari Ltd., v kterém najdete medvěda, vlka a sovu. Medvěd lední (SFS111689): 26.50 cm x 7.50 cm x 12.00 cm. Medvěd lední žije v oblasti polárního kruhu, kde přežívá mrazivé teploty vzduchu i vody, v které loví svou potravu. Je schopen odolávat mrazům kvůli hustotě srsti a podkožního tuku, které fungují jako…

Safari Ltd. Zvířata ze severu (3 ks)
899,00

Safari Ltd. Zvířata ze severu (3 ks)

Balíček Zvířata ze severu od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete ledního medvěda, polárního vlka a sněžnou sovu, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Safari Ltd Tuba Mláďata ze ZOO
279,00

Safari Ltd Tuba Mláďata ze ZOO

Safari Ltd Tuba Mláďata ze ZOO jsou jednou ze sad Safari Ltd, ve kterých děti najdou figurky znázorňující prvky živé i neživé přírody. V těchto sadách mohou děti nalézt a prozkoumat květiny, zvířátka, jejich kostry, zástupce různých národů a kultur z doby dřívější či současné. Zábavnou formou si je na mapě mohou propojovat geograficky s místy,…

Safari Ltd. Tuba - mláďata ze ZOO
285,00

Safari Ltd. Tuba - mláďata ze ZOO

Vypravte se do ZOO a seznamte se s jejími nejmladšími obyvateli. Celkem jedenáct nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit hru na ZOO. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku.

Safari Ltd. Zvířata Austrálie (3 ks)
559,00

Safari Ltd. Zvířata Austrálie (3 ks)

Balíček zvířat Austrálie od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Klokana, Koalu a Kakadu, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

SAFARI Ltd. Zvířata Austrálie (3 ks)
329,90

SAFARI Ltd. Zvířata Austrálie (3 ks)

Balíček zvířat Austrálie od firmy Safari Ltd., v kterém najdete klokana, koalu a kakadu. Klokan (Wallaby) (SFS224929): 9 × 3 × 5 cm. Klokani mají dlouhou a úzkou lebku, většinou protáhlý čenich a hlavu, která vypadá drobná vzhledem k velikosti zbývajícího těla. Jejich vzrůst je střední až velký. Některé druhy dorůstají až do výšky dvou metrů. Váhy…

Divoká zvířata ze safari
186,00

Divoká zvířata ze safari

Hra se zvířaty napomůže Vašemu dítěti naučit se rozpoznávat jednotlivé druhy divokých zvířat. Je to pěkná sada divokých zvířat, se kterou děti při hře zažijí pěknou zábavu. Jsou vyrobeny z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu. Velikost zvířat je od 9 cm do 13 cm. V balení jsou zvířata: antilopa, žirafa, lev, lvice, tygr a leopard. Hračka je…

Safari Ltd. Dinosauři (5 ks)
979,00

Safari Ltd. Dinosauři (5 ks)

Balíček replik dinosaurů od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Brachiosauruse, Tyranosauruse Rexe, Tapejara, Stegosauruse a Triceratopse, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Safari Ltd. Ptáci (5 ks)
949,00

Safari Ltd. Ptáci (5 ks)

Balíček replik ptáků od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Tukana krátkozobého, Sovu pálenou, Plameňáka, Pelikána severoamerického a Páva, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.