Dva dramatické texty - David Zábranský
171,00

Dva dramatické texty - David Zábranský

Oba texty vznikly na objednávku divadla Dogma ve slovenském Trenčíně. Od začátku jsem věděl, že je píšu pro divadlo, a tak jsem s nimi i zacházel. Vlastně to celé byla šťastná souhra náhod a ve výsledku inspirovaná a radostná práce.

Dva dramatické texty (978-80-973103-0-1)
174,00

Dva dramatické texty (978-80-973103-0-1)

Kniha - autor David Zábranský, 120 stran, česky, Polotuhá flexo Oba texty vznikly na objednávku divadla Dogma ve slovenském Trenčíně. Od začátku jsem věděl, že je píšu pro divadlo, a tak jsem s nimi i zacházel. Vlastně to celé byla šťastná souhra náhod a ve výsledku inspirovaná a radostná práce. Můj úplně první divadelní text (Herec a truhlář…

Dva dramatické texty
149,00

Dva dramatické texty

Oba texty vznikly na objednávku divadla Dogma ve slovenském Trenčíně. Od začátku jsem věděl, že je píšu pro divadlo, a tak jsem s nimi i zacházel. Vlastně to celé byla šťastná souhra náhod a ve výsledku inspirovaná a radostná práce. Můj úplně první divadelní text (Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny, premiéra v Praze 2016) rozbouřil…

Zábranský David: Za Alpami
277,00

Zábranský David: Za Alpami

Mathias s Marií jsou úspěšní němečtí lékaři, šťastní manželé. K tělu si pouštějí pouze to, co chtějí. Z Evropy bez hranic těží pouze výhody; pokud si usmyslí, dokáží mezi sebou a okolím postavit nepropustné bariéry, mají na to prostředky.

Edita Farkaš* - David Zábranský
123,00

Edita Farkaš* - David Zábranský

Edita Farkaš s hvězdičkou je oproti původní románové verzi rozšířena o některé pasáže, které byly odstraněny při redakčních úpravách. Přestože jde o knihu podobnou, její vyznění je zcela jiné.

Edita Farkaš - David Zábranský
114,00

Edita Farkaš - David Zábranský

Touha po romství, daná povoláním hrdiny románu, který svojí profesí obhájce lidských práv a bojovníka proti diskriminaci odkazuje k autorovým zkušenostem v téže oblasti, je kladena znovu a naléhavěji, tentokráte ve sféře citové.

Za Alpami - David Zábranský
300,00

Za Alpami - David Zábranský

Mathias s Marií jsou úspěšní němečtí lékaři, šťastní manželé. K tělu si pouštějí pouze to, co chtějí. Z Evropy bez hranic těží pouze výhody; pokud si usmyslí, dokáží mezi sebou a okolím postavit nepropustné bariéry, mají na to prostředky.

Kus umělce - David Zábranský
98,00

Kus umělce - David Zábranský

David Zábranský, autor románů Slabost pro každou jinou pláž a Šternův pokus milovat, nositel Magnesie Litery za objev roku (2007), přichází se třetí knihou. Kus umělce je útlá, kompaktní novela o polském divadle.

Šternův pokus milovat - David Zábranský
211,00

Šternův pokus milovat - David Zábranský

Druhá próza autora úspěšného debutu <b>Slabost pro každou jinou pláž</b>, který získal cenu Litera 2007. Časem, místem i osobou vypravěče sevřená novela se odehrává během několika dní na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Zábranský David: Šternův pokus milovat
201,00

Zábranský David: Šternův pokus milovat

Druhá próza autora úspěšného debutu „Slabost pro každou jinou pláž“ , který získal cenu Magnesia Litera 2007. Láska se rodí v křečích, nekonečně dlouho, pomalu. Rodí se od té doby, kdy se narodíme my. Někdy se nestihne narodit, do smrti.