Autokoberečky - přední sada Mr
690,00

Autokoberečky - přední sada Mr

. Přední autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým doplňkem pro váš vůz. V sadě 2ks o rozměrech 44x63cm a tloušťce 3mm. V nabídce také přední autokoberečky.

Autokoberečky - zadní sada Mr
590,00

Autokoberečky - zadní sada Mr

. Zadní autokoberečky z netkané textilie a spodní gumovou částí budou skvělým doplňkem pro váš vůz. V sadě 2ks o rozměrech 30x44cm a tloušťce 3mm. V nabídce také přední autokoberečky.

Dárková sada - Designovka
949,00

Dárková sada - Designovka

Dárková sada - Designovka - Designová sada do každé domácnosti se skládá z bambusového stojánku, ručně broušených bambusových podtácků a láhve na vodu z borosilikátového skla.

Dárková sada "Dare me"
5 448,00

Dárková sada "Dare me"

Nová dárková sada Lelo Dare me obsahuje vše, co potřebují milenecké páry, aby si mohli okořenit svůj sexuální život. Dárková sada Dare Me obsahuje: Lelo Luna Noir - jsou nejprodávanejší elegantní venušiny kuličky, které slibují neodolatelné potěšení během předehry i mimo ni. Každý váš pohyb bude doprovázen jemnými vibracemi a vzrušením. Noir…

N.Ties Dárková sada BKŠM015
899,00

N.Ties Dárková sada BKŠM015

N.Ties Dárková sada BKŠM015.Jak vybrat správnou délku pásku?Obsah sady: kravata, šleRozměry kravaty: 152x7 cmŠířka šlí: 3,5 cm Praktická dárková sada pro muže, šle s pohodlnými širokými gumami a středem z pravé kůže, kravata ve stejnobarevném provedení, perfektní na společenskou akci či na obchodní večeři.