Casarredo Botník VIOLA
1 320,00

Casarredo Botník VIOLA

Jednoduchý bílý botník s šedým polštářkem. Vhodný do moderního interiéru. Ideální, pokud sháníte botník, který nezabere příliš místa a má menší úložný prostor. Praktický doplněk, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Je vyroben z laminované dřevotřísky bílé barvy, nahoře je polštářek potažený látkou v šedé barvě. Úchyty na dvířkách jsou…

Botník VIOLA
1 999,00

Botník VIOLA

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Moderní stylový botník. Je vyroben z kvalitního lamina bílé barvy, nahoře je polštářek potažen látkou šedé barvy. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 2K1S wenge
1 460,00

Casarredo Botník VIVA 2K1S wenge

Dvoudveřový botník s 1 zásuvkou v moderním provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě wenge. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva. Pojezdy v zásuvce jsou kovové s plastovými kolečky. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 3K bílá
1 540,00

Casarredo Botník VIVA 3K bílá

Třídveřový výklopný botník v moderním provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitního LTD v barvě matná bílá. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Botník VIVA 4K wenge
2 190,00

Casarredo Botník VIVA 4K wenge

Vysoký výklopný botník se 4 dvířky. Vhodný do moderního interiéru. Zajímavý design v podobě jasně viditelné struktury dřeva. Praktický doplněk, který se bude skvěle vyjímat v každé předsíni. Boty můžete uložit do prostoru za třemi vyklápěcími dvířky. Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě wenge. Lamino je odolné vůči vysokým…