Anální kolík Saphir
269,00

Anální kolík Saphir

Anální kolík pro začátečníky s análním sexem. Délka: 10 cm, Průměr: 0,7-3 cm. Návod k použití. Anální kolík s širokým podstavcem pro snadné držení. Vyrobeno z příjemného materiálu. Vhodný pro začátečníky s análním sexem. Návod k použití.    

SAPHIR 124x152 cm
490,00

SAPHIR 124x152 cm

PESTROBAREVNÝ létající drak SAFÍR, vel. XXL jednošňůrový, lehký a pevný POLYESTER, ocas 6 m, vítr 12-30 km/h. PESTRÉ, ZÁŘIVÉ, NA SLUNCI NEBLEDNOUCÍ BARVY ! PEVNÁ SKLOLAMINÁTOVÁ KOSTRA ! Součástí balení je šňůra s držadlem. Létající drak SAFÍR XXL patří mezi dětmi oblíbené létající hračky a draky pro děti a hry na ven pod širým nebem ! Létající…

B2B Cestovní obal na boty, zelený
179,00

B2B Cestovní obal na boty, zelený

Textilní obal na boty! Skvělý doplněk pro všechny druhy cestování! Díky tomuto obalu nebude docházet k tomu, že vám boty zašpiní zbytek věcí v kufru, batohu nebo jiném cestovním zavazadle. Obal je vhodný pro jeden pár bot. Velikost je univerzální, proto do něj lze umístit pánskou, dámskou nebo dětskou obuv. Obsah balení: 1x cestovní obal na boty …

Bavlněný vak na záda
95,00

Bavlněný vak na záda

Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², smršťovací bavlněné popruhy. Lehký a příjemný vak, který si můžete vzít všude s sebou. Ať už do fitka, na pláže nebo na výlet.

Rivoli Dance Saphire - prsten  «F»
345,00

Rivoli Dance Saphire - prsten «F»

Super prstýnek univerzální velikosti. Dva kameny Swarovski v krásném tanečním duetu se potkávají v překrásném kontrastu. Velikost kamenů : 12mm. a 8 mm. univerzální velikost Silnovrstvě postříbřené a rhodiované pro dokonalý vzhled takřka nerozeznatelný od bílého zlata.

Saphire Blue - Kerstin Gierová
221,00

Saphire Blue - Kerstin Gierová

Gwen's life has been a rollercoaster since she discovered she was the Ruby, the final member of the secret time-traveling Circle of Twelve. In between searching through history for the other time-travelers and asking for a bit of their blood (gross!), she's been trying to figure out what all the mysteries and prophecies surrounding the Circle…

Bavlněný vak na záda Áda
407,00

Bavlněný vak na záda Áda

Ale prosím vás, vždyť to je jen smiley face se stylovým účesem, kterému se při holení vybil holicí strojek!. Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², smršťovací bavlněné popruhy. Lehký a příjemný vak, který si můžete vzít všude s sebou. Ať už do fitka, na pláže nebo na výlet.

Bavlněný vak na záda Zip
230,00

Bavlněný vak na záda Zip

. Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², smršťovací bavlněné popruhy. Lehký a příjemný vak, který si můžete vzít všude s sebou. Ať už do fitka, na pláže nebo na výlet.